Aktualności

Podyplomowe Studia z Bioetyki na Uniwersytecie Papieskim JPII

.

Trwają zapisy na Podyplomowe Studia z Bioetyki organizowane przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki i Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

.

Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych. Kształcą one specjalistów w zakresie bioetyki i etyki medycznej, przygotowują do pełnienia funkcji nauczycieli etyki i bioetyki w szkołach, do pracy dziennikarskiej w tej dziedzinie, do pogłębionej etycznie pracy w służbie zdrowia, do pełnienia roli konsultantów bioetycznych lub innych funkcji w zakładach opieki zdrowotnej i placówkach opiekuńczych czy hospicjach, do działalności w centralnych, regionalnych czy szpitalnych komisjach bioetycznych, do pełnienia funkcji w urzędach administracji publicznej, administracji związanej z służbą zdrowia i ochroną środowiska, do sprawowania funkcji kapelanów szpitali, do pracy wśród chorych, do bardziej świadomej etycznie promocji życia i zdrowia.

.

Pytania dotyczące możliwości przyjęcie na Podyplomowe Studia Bioetyki Międzywydziałowego Instytutu Bioetyki w Krakowie można kierować pod nr tel:  12 422 21 21 wew. 442  od wtorku do piątku w godzinach 10 – 13-tej  oraz pisząc na adres mailowy: [email protected]

 
Można również dokonać rejestracji poprzez stronę internetową UPJPII – poprzez zakładkę  ,,rekrutacja”   lub  bezpośrednio wchodząc na stronę:
.

Rekrutacja na Podyplomowe Studia z Bioetyki
.

Serdecznie zapraszamy!

.


.

.


Zachęcamy do pobrania materiałów prasowych na temat Poradni Bioetycznej:

Ulotka (PDF)

Plakat (PDF)

Fotorelacja z uroczystego otwarcia: www.jedenznas.pl/fotorelacja-uroczystego-otwarcia-poradnia-bioetycznej/

Relacja z otwarcia: Poradnia Bioetyczna_relacja z otwarcia (PDF)

Twórcy i pracownicy o Poradni: Poradnia Bioetyczna_twórcy i pracownicy o Poradni (PDF)

O funkcjonowaniu pierwszej w Polsce Poradni Bioetycznej opowiada jej dyrektor – ks. prof. Andrzej Muszala – Poradnia Bioetyczna_Wywiad z ks. Andrzejem Muszalą (PDF)

Przemówienie ks. kard. Stanisława Dziwisza z okazji otwarcia Poradni:

Jakub Bałtroszewicz o powstaniu Poradni:

O nowym portalu pro-life JEDEN Z NAS: Jedenznas.pl – nowy polski portal pro-life

oraz

PLAKAT JEDEN Z NAS (PDF)

Przygot. Przemysław Radzyński


ARCHIWUM