Podyplomowe Studia z Bioetyki

Podyplomowe Studia z Bioetyki na Uniwersytecie Papieskim JPII

.

.

Trwają zapisy na Podyplomowe Studia z Bioetyki organizowane przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki i Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

.

Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych. Kształcą one specjalistów w zakresie bioetyki i etyki medycznej, przygotowują do pełnienia funkcji nauczycieli etyki i bioetyki w szkołach, do pracy dziennikarskiej w tej dziedzinie, do pogłębionej etycznie pracy w służbie zdrowia, do pełnienia roli konsultantów bioetycznych lub innych funkcji w zakładach opieki zdrowotnej i placówkach opiekuńczych czy hospicjach, do działalności w centralnych, regionalnych czy szpitalnych komisjach bioetycznych, do pełnienia funkcji w urzędach administracji publicznej, administracji związanej z służbą zdrowia i ochroną środowiska, do sprawowania funkcji kapelanów szpitali, do pracy wśród chorych, do bardziej świadomej etycznie promocji życia i zdrowia.

.

Pytania dotyczące możliwości przyjęcie na Podyplomowe Studia Bioetyki Międzywydziałowego Instytutu Bioetyki w Krakowie można kierować pod nr tel:  12 422 21 21 wew. 442  od wtorku do piątku w godzinach 10 – 13-tej  oraz pisząc na adres mailowy: [email protected]Można również dokonać rejestracji poprzez stronę internetową UPJPII – poprzez zakładkę  ,,rekrutacja”   lub  bezpośrednio wchodząc na stronę:

.

Rekrutacja na Podyplomowe Studia z Bioetyki
.

Serdecznie zapraszamy!

.