Wspieraj Nas!

Jako Fundacja Jeden z nas bronimy życia zarówno w Polsce, jak i całej Unii Europejskiej. Wymaga częstych (oraz dalekich) wyjazdów służbowych do Brukseli czy Strasburga. Pokonane kilometry podsunęły nam pomysł zorganizowania akcji kilometr dla życia. Koszty działania fundacji przeliczyliśmy na odległość. Rocznie potrzebujemy tyle, by okrążyć Ziemię, czyli pokonać 40 000 km. Symboliczny koszt 1 km to zaledwie 5 zł.

 

Pomóż nam chronić tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych.

 

Wpłacam

 

Co nas wyróżnia?

Fundacja Jeden z nas jest jedyną polską organizacją działającą przy Parlamencie Europejskim. Posiadamy status oficjalnego lobbysty, co pozwala nam na realny głos w strukturach unijnych. Mimo sporej odległości od Parlamentu UE, nie poddajemy się i rośniemy w siłę. Dowodem na to jest wybór naszego prezesa Jakuba Bałtroszewicza na Sekretarza Generalnego Europejskiej Federacji One of us − najpotężniejszej organizacji pro-life w Europie. Z jednej strony jest to ogromne wyróżnienie, z drugiej zaś spoczywa na nas wielka odpowiedzialność za ludzkie życie bezbronnych Europejczyków.

 

Co już zrobiliśmy?

“Przewodnik: bioetyka dla młodych”

Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny. Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompendium wiedzy – minimum, z którym każdy z nas powinien się zapoznać. Treści zawarte w tej książeczce są uniwersalne; zastosowany język i grafika w sposób szczególny mają ułatwić zrozumienie kwestii bioetycznych ludziom młodym. Na dzień dzisiejszy rozdystrybuowaliśmy ponad 15 000 książek.
Newsletter Bioetyczny
Współpraca z powyższymi instytutami zaowocowała również powstaniem comiesięcznego Newslettera Bioetycznego, z którym docieramy do blisko 2000 osób, od lekarzy przez etyków i nauczycieli na księżach kończąc.
Kongres w Krakowie
Zorganizowaliśmy w Krakowie I Międzynarodowy Kongres Organizacji Pro-Life. W dniach 14-17 listopada 2013 do stolicy Małopolski zjechali wszyscy najważniejsi przedstawiciele ruchów PRO-LIFE z całej Europy. To właśnie wtedy zapadła decyzja o utworzeniu Federacji One of us.
300 000 podpisów w Polsce
Zebraliśmy w Polsce blisko 300 000 podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską Jeden z nas.
Nie o Mary Wagner
Przyczyniliśmy się do produkcji i promocji filmu Grzegorza Brauna Nie o Mary Wagner, który opowiada o losach kanadyjskiej działaczki pro-life. To wszystko zrobiliśmy z pomocą naszych Darczyńców. Dziękujemy! Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele.

 

Pomóż nam chronić tych najmniejszych i najbardziej bezbronnych.

 

Wspieram

 

Pomóż nam trafić do większej grupy odbiorców,
Pobierz nasze materiały i banery:

Plakat (PDF)

Ulotka (PDF)

 

Banner Poradni Bioetycznej:

 

Logo Poradnia Bioetyczna

 
 

Baner 728×90 px

jeden-z-nas-promo-2_728x90

Kod na stronę:

 

Baner 468×60 px

jeden-z-nas-promo-1_468x60

Kod na stronę:

 

Baner 300×250 px

jeden-z-nas-promo-5_300x250

Kod na stronę:

 

Baner 200×200 px

jeden-z-nas-promo-3_200x200

Kod na stronę:

 

Baner 125×125 px

jeden-z-nas-promo-4_125x125

Kod na stronę: